Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Domowa Galeria

Kiedyś wydawało mi się, że to przez zawód fotografa jaki wykonuję, ale teraz wiem, że zwyczajnie przez miłość do zdjęć wyssaną z mlekiem matki. Nie wyobrażam sobie wnętrza bez zdjęć, bez domowej galerii. Zdjęcia są po to żeby były na ścianach, a nie na komputerach, czy w przepastnych zakurzonych albumach.

Muszą być tam, gdzie można spoglądać co chwila na swoich bliskich, których ma się pod ręką i tych którzy są daleko albo odeszli. A obok nich tematy ważne i mniej ważne, czasem żartobliwe, czasem pamiątki. Z całego serca chce Was zachęcić do komponowania swoich ścian. Do umieszczania na nich siebie, swoich marzeń, wspomnień. Do tworzenia swoistych ściennych kolaży, które kiedy trzeba was rozbawią, a kiedy trzeba przypomną magiczne chwile.

To mogą być małe i duże ściany, małe galeryjki i wielkie obrazy. Macie nieskończone możliwości, bo możecie wymyślać CO wieszać na ścianach, ale też JAK i W CZYM. Można jak ja, wykorzystać zwykły clipboard na dokumenty do powieszenia zdjęcia mojej bratanicy. Obok taśmą przyklejony obraz Picassa z Hiszpanii. To oczywiście reprodukcja na pocztówce, ale postanowiłam, że przyklejona plastrami nie będzie tak nadęta, jakby mogła być w ramce. A tak nie pusząc się przypomina mi wspaniale spędzone wakacje i wizytę w muzeum tego wielkiego malarza. Pozostałe ramki to najprostsze ramki z Ikea, bo do prezentacji pewnych ważnych osób, potrzebna jest czasem prostota, która nie będzie odwracała uwagi od postaci na zdjęciu. Tak jest tym razem i na tej ścianie. A jak będzie w następny magazynie? Sprawdźcie sami, bo dopiero się rozkręcam.

Gdybyście potrzebowali więcej inspiracji, zajrzyjcie na mój moodboard TUTAJ.

galeria

Napisane przez Diana Domin

Fotograf z zawodu i zamiłowania, z graficznymi umiejętnościami.

66 posts