Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

HANIA | Sesja Rodzinna

Są takie sesje zdjęciowe, które pamięta się na dłużej, a nawet na zawsze i takie właśnie było spotkanie z bajkową Hanią, jej rodzicami i sławną ciocią. Mogłam podejrzewać, że to będzie niesamowite spotkanie, bo skoro ktoś jedzie do mnie na zdjęcia z drugiego końca Polski (Zielona Góra) to coś jest na rzeczy. I nie pomyliłam się, sesja rodzinna, której pewnie nigdy nie zapomnę. Do dzisiaj oglądam zdjęcia z rozczuleniem i wspominam ten piękny słoneczny dzień.

Hania jest rozkosznym dzieckiem, bardzo grzecznym. Wyrośnie pewnie na uwodzicielkę, bo wie jak zjednać sobie obiektyw, ale też wszystkich w około. Mojej serce skradła na wejściu. Nie mogłam przestać robić jej zdjęć. Gdyby rodzice mieli więcej czasu pewnie spędzilibyśmy na sesji cały dzień! Część z was pewnie rozpozna też znaną ciocię małej Hani, o ognistym kolorze włosów (bezustannie moim ulubionym) ciocię równie magiczną jak Hania, bo obdarzoną nieziemskim głosem.

Czasem od ludzi płynie takie niesamowite ciepło i sympatia i otwartość, że nie sposób ich w całości nie pokochać. Mam nadzieję, że jeszcze spotkam nie raz małą Hanię i zrobię jej kolejne piękne zdjęcia. A tymczasem poznajcie świetlistą rodzinę Hani.

ps. oczy Hani nie są efektem Photoshopa, one takie są, serio 🙂