Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Jesienny numer Pure Passion Magazine

Wiem, że ostatnio zaniedbuję pisanie, ale praca wre, że zimna nie czuć i dobrze 😉 Jak tak dalej pójdzie to zima nie straszna. Jednym z tematów, który ostatnio mnie totalnie zaabsorbował był jesienny numer naszego magazynu wnętrzarskiego Pure Passion.

Ten numer wybitnie dał nam w kość i niestety nie jest doskonały. Ot złośliwość martwych urządzeń, programów itp. Musiałyśmy się też posiłkować pomocą z zewnątrz, więc pewne rzeczy są jakie są. Wybaczcie nam to i delektujcie się zdjęciami.

W jesiennym numerze znajdziecie masę ciekawych inspiracji na jesienne dekoracje, przepisy jabłkowe, odwiedzicie z nami ciekawe wnętrza i poznacie fascynujących ludzi. Dużo zdjęć mało czytania 😉 Dodatkowo zachęcam Was do skorzystania z promocji, którą specjalnie dla was przygotowałyśmy wspólnie z firmą TAFELGUT. W gazecie znajdziecie specjalny link z promocją na ich przepyszne herbaty. A jest z czego wybierać: peanutbutter & jelly, cranberry orange cake, sweet pumpkin i wiele wiele innych. Wszystkie są zapakowane w przepiękne puszki. Mam bzika na punkcie puszek na różne produkty więc od razu na to zwróciłam uwagę.

Napisane przez Diana Domin

Fotograf z zawodu i zamiłowania, z graficznymi umiejętnościami.

66 posts