Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Pure Passion Magazine

Część wie, a kto nie to właśnie się dowie, że od jakiegoś czasu maczam palce w pewnym magazynie, magazynie o pasji, ludziach z pasją i pięknych wnętrzach, czyli Pure Passion Magazine. Stworzyłam makietę gazety od podstaw, wg wskazówek głównej sprawczyni czyli naszej redaktor naczelnej Ewy Szymczak z Minty House. Chciałyśmy, żeby magazyn był głównie kanwą, płótnem dla tego co będzie w sobie zawierał, dla pięknych zdjęć i materiałów o wnętrzach i designie. Miało być prosto i przewiewnie. Nie ukrywam, że to pierwsza moja gazeta (od czasów szkoły reklamy), za której skład i grafikę jestem odpowiedzialna, więc na pewno jest jeszcze nad czym pracować przy kolejnych numerach. Niemniej jednak cieszę się, że mogę uczestniczyć w tym niesamowitym projekcie.

Zresztą zawartość mówi sama za siebie. A osoby, które współpracują z nami przy każdym numerze, są niesamowici i każdy z nich ma swoją wspaniałą pasję i historię.

 W magazynie znajdziecie moją zajawkę na temat domowych galerii. Będzie tego więcej i w kolejnym numerze, ale też na stronie. Masa pomysłów na to jak dobierać ramki, gdzie kupować, co zrobić z tego co już się ma i jak to wszystko ogarnąć. Jest też słoneczna sesja dzieciaków na plaży, bo wiecie, że zdjęcia dzieciaków to moje oczko w głowie 😉 A na deser Eton Mess (orzeźwiający deser bezowy) i przepyszny tort bezglutenowy z truskawkami.

Zobaczcie sami. Zapraszam!

PURE PASSION MAGAZINE

Napisane przez Diana Domin

Diana Domin

Fotograf z zawodu i zamiłowania, z graficznymi umiejętnościami.

66 posts