Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Yelp i słodkie spotkanie

zdjęcia eventowe

Na Yelp trafiłam przez dwójkę fantastycznych znajomych i szybko się wkręciłam w recenzowanie restauracji i innych miejsc usługowych. Wg mnie jedyne wiarygodne źródło informacji gdzie zjeść, co zjeść, ale też gdzie się czesać, chodzić do lekarza, kupować ciuchy, co tylko przyjdzie wam do głowy.

yelp_cupcake_corner_015

Yelp jest apką, yelp jest społecznością, yelp jest pełen super ludzi. Mnie tam teraz pewnie wyklinają, bo opuściłam się z recenzjami, ale potrzebowałabym klona albo super mocy, żeby jeszcze o tym pamiętać. Tak czy owak, miałam przyjemność uwiecznić na zdjęciach jedno super spotkanie dla Elit yelpowych w kawiarni CupCake Corner…. do tej pory mi ślinka leci na te wszystkie babeczki i cudowne lody z naturalnych składników i moje kochane koktajle z mango… mmmmm… Jeśli jeszcze nie byliście tam, to koniecznie musicie. Mają dwa miejsca jedno na placu Konstytucji a drugie na Chmielnej. Jeśli jesteście z Krakowa, albo tam bywacie, to macie jeszcze lepiej, bo tam są aż trzy lokale. … A mówiłam, że kawa obłędna..??? to mówię 😉 Wypieki bez syfiastych dodatków, czyste naturalne i pyszne. I te smaki!!! Że zacytuję dla przykładu: Solony Karmel, Lemon Curd, Biała Borówka w Czekoladzie, Amerykański Sernik, Piña Colada, Biała Czekolada w Pistacjach (pychota, jedna z moich ulubionych). Lody z karmelizowanym bekonem i w końcu dobrze upieczone bajgle.

yelp_cupcake_corner_007

To jeszcze kilka słów o yelpie, bo jeśli jeszcze nie macie apki yelpowej, to ogromne niedopatrzenie, które może was kosztować niestrawny obiad. Ile to razy byłam gdzieś w mieście ze znajomymi i padało odwieczne pytanie, to gdzie idziemy??? Pół biedy jak znam okolice, a jak nie znam, to odpalam yelpa i wiem wszystko, co jest w pobliżu, jakie opinie ma to miejsce, zdjęcia jedzenia, ceny, obsługa. Nic nie umknie recenzentom z yelpa, a jak podpadnie ktoś, to też się o tym w kilku rzetelnych słowach, bez zbędnych emocji.

Ps. yelpuniu, Aguniu, jeszcze chwila obiecuje, wstrzymaj gromy 😉 Buziaki!

https://www.yelp.pl/

https://www.cupcakecorner.pl/

yelp_cupcake_corner_013

yelp_cupcake_corner_016

yelp_cupcake_corner_014

yelp_cupcake_corner_012

yelp_cupcake_corner_011

yelp_cupcake_corner_010

yelp_cupcake_corner_009

yelp_cupcake_corner_008

yelp_cupcake_corner_006

yelp_cupcake_corner_005

yelp_cupcake_corner_004

yelp_cupcake_corner_003

yelp_cupcake_corner_002

yelp_cupcake_corner_001

yelp_cupcake_corner_017

Napisane przez Diana Domin

Diana Domin

Fotograf z zawodu i zamiłowania, z graficznymi umiejętnościami.

66 posts