Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Ramki i albumy na zdjęcia

Ramki i albumy to niezbędnik każdego prawdziwego fana fotografii. Przygotowałam dla was małe zestawienie. Mam nadzieję, że coś z tego zestawu wam się spodoba.

RAMKI

ramka1

Genialny pomysł i super dekoracja wnętrza. Może służyć jako dekoracja na ścianie, ale też dzielić przestrzeń. No i tyle zdjęć się zmieści! Dostępne w wersji czarnej i białej. Link tutaj.

ramka2

Bardzo oryginalny pomysł na umieszczenie zdjęć we wnętrzu. Do tego tkanina tworzy przytulny klimat, kolorystyka łatwo wpisze się w skandynawskie jasne wnętrza. Zdjęcia z łatwością można podmieniać w zależności od nastroju. Link tutaj.

ramka3
Drewniane klamerki mogą służyć nie tylko do wieszania prania 😉 Do dyspozycji macie 9 drewnianych spinaczy wraz z niklowymi podkładkami, które łatwo przyczepia się do ścian. Można wieszać zdjęcia, rysunki dzieci, notatki, liściki miłosne 😉 Link tutaj.

ramka4

Może to przez tęsknotę za latem, ale mój wzrok ściągają ostatnio takie kolory. Przepięknie bogato zdobiona ramka, bardzo pasuje do stylu boho. Link tutaj.

ramka5

Nowoczesny styl nie musi być nudny, a tego typu ramka doda wnętrzu charakteru i na pewno przyciągnie wzrok do zdjęcia. Najlepsza na czarno-białe zdjęcia. Link tutaj.

ramka6
Tego typu “ramki” albo raczej jak sam producent nazywa ekspozytory wg mnie najlepiej sprawdzają się w kuchni, jadalni, miejscach gdzie lubię mieć zdjęcia bliskich, zdjęcia z wyjazdów, ale często je zmieniam, bo co rusz pojawiają się nowe bardziej aktualne. Do tych celów jest idealne. A oprócz zdjęć, wieszam sezonowe ozdoby, albo małe kwiatki z ogródka, konwalie, liście z drzew, figurki z origami, co tam mi się nawinie pod rękę. Link tutaj.

ramka7

I znowu te morskie kolory mnie ściągają 😉 forma, materiał i kształt bardzo mi przypadły do gustu. Link tutaj.

ramka8
Na koniec stonowane kolory i marokański wzór. Styl boho siedzi mi w głowie i nie chce puścić. Ale w sumie nie tylko mnie, w końcu styliści wiedzą co robią 😉 Link tutaj.

ALBUMY

Z albumami tradycyjnie jest bryndza, więc jeśli nie uda się wam upolować czegoś fajnego w empiku, bo są takie strzały od czasu do czasu, to raczej słabo. Kilka znalazłam, ale raczej jest to szukanie w stogu siana. Mam dla was jedną perełkę. Mam nadzieję, że się wam spodoba.

Albumy z Belmondo są prześliczne i bardzo starannie zrobione. Oko mi się zaświeciło jak tylko je zobaczyłam. Dostępne są albumy o wymiarach 33×26 cm, 15×25 cm, 26×15 cm. Karty w środku są w dwóch opcjach: brązowy naturalny kolor, albo czarne.

Twórcy obiecują, że będzie więcej wzorów i kolorów. Czekam z niecierpliwością.

albumbelmondo

http://belmondo.bigcartel.com/

Mam nadzieję, że coś wam się spodobało i w waszych domach zawiśnie więcej zdjęć 🙂

ZapiszZapisz

Napisane przez Diana Domin

Fotograf z zawodu i zamiłowania, z graficznymi umiejętnościami.

66 posts